pudelid

Treppoja Sahver

Treppoja Sahver

Age Viimsalu
Villermann OÜ

+372 51 35890
info@treppojasahver.ee
http://treppojasahver.ee

Treppoja Sahver – Eesti oma särts ja vürts! Särtsakad kastmed ja maitsekad moosid igale maitsele, igale roale, igaks sündmuseks! Meie toodete valik on lai ja kasvab jätkuvalt, purki saavad need maitsed, mis meile endale ka päriselt meeldivad ja mida ise kasutame. Meie mõte on, et iga argiõhtu roa saab sobiva kastmega erilisemaks muuta ning igal uhkel pidulaual võiks krooniks mõni maitsev Treppoja moos olla.

Treppoja Sahver sai alguse 2012.aastal. Idee tuli ise meie juurde, tšillikaste mõte ühest ja sibulamoosi maitse teisest kohast ja nii need kaks esimest toodet purki said. Tegevus sai hoo sisse – esimesed müügid, kiidusõnad, päringud, tellimused. Toodangu valik laienes, sildid ja pakendid muutusid professionaalsemaks, tekkisid koostööpartnerid ja edasimüüjad. Kuigi oleme tänaseks koduköögist välja kolinud, siis keedame, pakendame, transpordime, turundame ikka peamiselt vaid oma pere jõududega.

Meie täpse tootevaliku leiab meie kodulehelt treppojasahver.ee

Meie tooteid müüvad üle Eesti hästi varustatud kauplusted: Juustukuningate poed, Tallinna ja Tartu Kaubamaja toidumaailm, osade Selverite gurmeelett (Järve, Pirita, Kadaka, Solaris, Mustakivi, Peetri, Tondi, Torupilli jne), Rimi Talu Toidab lett, Rõõmu Kaubamaja, Vabaõhumuuseumi käsitööpood, Viru tänava Hääd Road, 

Loode-Eestiga seob meid Treppoja suvekodu, kus kogu Treppoja Sahvri idee ja teostus kunagi alguse sai ja kus täna mööduvad kõige mõnusamad kevaded, suved, koolivaheajad jne.