wool

M.V.Wool

M.V.Wool Vihterpalu kalatööstus

Kibrukala, Vintse küla, Lääne-Harju vald
Pood: Angerja tee 32, Hüüru küla, Saue vald
Raina Jüris
+372 58 450 200
vihterpalu@mvwool.eu
https://mvwool.ee/
https://mvwool.ee/laadabuss/
 

AS M.V.Wool on Eesti pereettevõte, mille arengusse on panustanud firma enam kui 30-aastase ajaloo vältel perekonna kolm generatsiooni. Retsepte välja töödates lähtutakse kõige nõudlikumast ja teadlikumast kliendist, kõik selleks, et parimad kalatooted oleks alati Teie laual!

Perefirma juured on Eesti lääneservas, Pakri saarte taga, Kibru külas Vihterpalus, kus asub üks väike maja, mille koduköögist algaski M.V.Wooli lugu. Ettevõtte asutaja Mati oli nii ihult kui hingelt kalamees. Mati armastas kalu ja kalad Matit. Sihikindlalt ja järjepidevalt tegutsedes leidis ta alati võimaluse, kuidas ümbruskonna inimestele parimat kala pakkuda. Tema ja täna ka firma põhimõtteks on teha oma tööd kohusetunde ja uhkusega, nii tuleb parim toode kui areneb välja elujõuline ja jätkusuutlik kodumaine kalatööstusettevõte. Armastus ja pühendumus igas ampsus!

M.V.Wool tehasepood asub Angerja tee 32, Hüüru küla ja Vihterpalu kalatööstus Kibrukala, Vintse küla, Lääne-Harju vald. Lisaks sõidab Mati Kalapood ratastel välimüükidel ning sortimenti leiab 24st erinevast jaeketist.
Toote valikust leiab:
*jahutatud ja sulatatud kaladest lõhe, forell, klaarsägafilee, meriahven, skumbria, paltus jm saadavusel hooajalised värsked kalad
*kuumsuitsu lõhefilee, forellifilee, latikas, kilttursk, heik, skumbria, heeringas, klaarsägafilee, süvalest, meriahven, angerjas jm
*külmsuitsu lõhe ja külmsuitsu forellifilee, skumbria, marliin, eskolar ehk võikala, lõhefilee, heeringafilee jm
*marineeritud purgitooted – tursk, heik, skumbria, angersäga, angerjas
*forellimari
*marineeritud heeringafileed kastmetes
*soolaheeringas ja soolaheeringafilee ämbris
*soolatud /suitsutatud viilupakid – lõhe, forell, lõiked
*premium tootesari

Tehasepoodidest leiab tavakaupluste sortimendist erinevaid uudistooteid ning näiteks ka pakendamata, ebastandardseid või 2.sordi tooteid. Kalameistrite poolt valmistatud salateid ja säilitusainete vaba soolakala. Võimalusel pakume rahvale midagi alati ka degusteerimiseks!

M.V.Wool on osalenud kahel aastal Eesti Parima Toiduaine valimisel ja mõlemal korral oleme tulnud kõige kirkama auhinnaga võistlusest välja. Meie ise usume, et selle taga on meie suur soov areneda organisatsioonina, tuua Eesti rahva toidulauale uusi ja huvitavaid kalatooteid ja meie fookus kvaliteedile.